Huis kopen

49 goedkoopste annuïteitenhypotheken

Laatste update:

Hypotheekadviseurs helpen je met het afsluiten van een hypotheek. Je mag verwachten dat zij alle hypotheken voor je vergelijken, maar dat doen ze meestal niet omdat ze niet met alle aanbieders samenwerken. Dan kan het gebeuren dat je te duur uit bent.

Wil je de goedkoopste hypotheek? Zorg dan dat je weet wat de laagste hypotheekrentes zijn voordat je in gesprek gaat met een hypotheekadviseur.

Ik ben op zoek gegaan naar de goedkoopste hypotheken en heb 49 annuïteitenhypotheken met nhg gevonden van 34 aanbieders. Dat geeft je een indicatie wat je van je hypotheekadviseur mag verwachten.

Vergelijk 49 annuïteitenhypotheken met nhg van 34 aanbieders en vind direct de goedkoopste hypotheek.

In maart is de laagste rente met nhg 1,19% en betaalt u maximal 3,60% hypotheekrente:

HypotheekVar.1 jr5 jr10 jr20 jr
Goedkoopste1,47%1,19%1,30%1,78%2,28%
Duurste2,03%2,05%2,25%2,71%3,60%
Gemiddelde1,72%1,51%1,67%2,05%2,68%

 

Vergelijking goedkoopste hypotheken

De hypotheken zijn gesorteerd op een looptijd van 10 jaar.

HypotheekVar.1 jr5 jr10 jr20 jr
Venn Hypotheken1,93%1,98%1,78%2,84%
RegioBank Budget Hypotheek1,74%1,29%1,44%1,79%2,49%
Rabobank Basishypotheek1,90%1,20%1,70%1,80%2,65%
Nationale Nederlanden1,58%1,35%1,60%1,83%2,50%
Acadium Bastion1,58%1,20%1,30%1,84%2,50%
BLG Wonen1,49%1,59%1,84%2,94%
ING Hypotheek2,03%1,44%1,55%1,84%2,49%
Obvion Compact Hypotheek1,55%1,30%1,84%2,58%
bijBouwe Hypotheek1,64%1,20%1,34%1,87%2,53%
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1,35%1,41%1,88%2,85%

Advertentie

Bij Finzie kun je adviesgesprekken voeren op locatie, thuis of via webcam. Het eerste gesprek is gratis en vrijblijvend. Finzie werkt met lokale financiële coaches en vergelijkt naar eigen zeggen alle hypotheekaanbieders.
Afspraak maken »

HypotheekVar.1 jr5 jr10 jr20 jr
Argenta Hypotheek1,20%1,45%1,90%2,40%
Lloyds Bank Hypotheek1,80%1,80%1,80%1,90%2,40%
Merius Hypotheken1,55%1,60%1,90%2,45%
Moneyou Hypotheek1,60%1,35%1,55%1,90%2,49%
SNS Bank Hypotheek1,55%1,30%1,55%1,90%2,55%
Triodos energielabel A1,20%1,40%1,90%2,60%
Allianz1,53%1,91%2,28%
ABN AMRO Budget Hypotheek1,65%1,44%1,64%1,94%2,49%
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1,65%1,45%1,65%1,94%2,49%
IQWOON1,70%1,73%1,94%2,55%
ASR WelThuis hypotheek1,50%1,20%1,30%1,95%2,50%
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1,61%1,62%1,95%2,63%
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard1,70%1,45%1,51%1,98%2,95%
NIBC Direct1,49%1,59%1,99%2,61%
Philips Pensioenfonds1,20%1,40%2,00%2,40%
ABN AMRO Woninghypotheek1,65%1,54%1,74%2,04%2,59%
Centraal Beheer Thuis Hypotheek1,47%1,19%1,57%2,04%2,73%
Florius Profijt twaalf hypotheek1,65%1,55%1,75%2,04%2,59%
Obvion Basis Hypotheek1,55%1,50%2,04%2,78%
Rabobank Plushypotheek1,90%1,45%1,95%2,05%2,85%
Syntrus Basishypotheek1,80%1,80%2,05%2,54%
NIBC Direct Extra1,59%1,69%2,09%
Woonfonds Woongenot Hypotheek1,75%1,30%1,47%2,10%2,73%
Delta Lloyd DrieSterrenHypotheek1,98%1,97%1,87%2,15%2,57%
MUNT Hypotheken1,57%1,63%2,16%2,56%
Aegon1,90%1,54%1,89%2,19%2,59%
Attens Hypotheken1,20%1,63%2,19%2,47%
Woonfonds Voordeel Hypotheek1,75%1,30%1,57%2,20%3,16%
Hypotrust Goede Start Hypotheek1,70%2,20%2,70%
Obvion Hypotheek1,55%1,70%2,24%2,98%
Conservatrix Hypotheek2,25%2,80%
Delta Lloyd Budget hypotheek1,87%1,97%2,25%2,67%
Delta Lloyd Plus Hypotheek1,87%1,97%2,25%2,67%
Solide Koers Programma Budget1,98%1,87%1,97%2,25%2,67%
Syntrus Comforthypotheek2,00%2,00%2,25%2,74%
Solide Koers Programma1,98%2,02%2,30%2,72%
Woonfonds Comfort Hypotheek1,95%1,50%1,77%2,40%3,36%
Van Lanschot Bankiers2,05%2,25%2,65%3,60%
REAAL Lekker Wonen Hypotheek1,80%2,14%2,71%3,57%

Advertentie

Bij Finzie kun je adviesgesprekken voeren op locatie, thuis of via webcam. Het eerste gesprek is gratis en vrijblijvend. Finzie werkt met lokale financiële coaches en vergelijkt naar eigen zeggen alle hypotheekaanbieders.

 

Hypotheken vergelijken levert u één van de grootste besparingen op. Stel u neem een hypotheek van € 225.000. Dan betaalt u met een rente van 1,50% in 30 jaar € 272.829 netto. Is uw hypotheekrente 2,00% dan betaalt u € 285.126 netto. Door te kiezen voor goedkoopste hypotheek bespaart u dan in 30 jaar € 12.297 netto!

De hypotheekrentes zijn het laatst gecontroleerd op: 19-3-2018.

Belangrijke informatie

Geldreview.nl geeft geen persoonlijk financieel advies. Alles op deze site is alleen voor informatieve en educatieve doeleinden.

Geldreview.nl helpt je bij de aankoop van financële producten. Wij doen sinds 2009 onderzoek naar financiële producten en bieden vergelijkingen en reviews.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *